Wyniki

Wyniki_Run_4_a_Smile_2017

Pomiar czasu przedstawiamy jedynie dla pierwszych miejsc

Przepraszamy, jeśli przekręciliśmy nazwisko zawodnika 🙂

Dorośli – Mężczyźni – klasyfikacja do 90 miejsca

Pozycja Numer Czas Nazwisko Imię
1 140 9,19  Marmol Łukasz
2 129 9,24 Bąba Dariusz
3 193 9,50 Pociecha Piotr
4 611 9,56  Wojsław Tomasz
5 604 10,00 Gawron Janusz
6 614 10,13 Buśniak Arkadiusz
7 182 10,14 Tokarczyk Piotr
8 175 10,32 Ślęzak Marek
9 654 10,55 Rolka Kamil
10 605 11,05 Gawron Bogdan
11 609 11,09 Połomski Piotr
12 130 11,13 Kulig Szymon
13 203 11,20  Damian Wojciech
14 196 11,25 Szkaradek Paweł
15 91 11,55 Bashirov Ruslan
16 143 12,00 Szpila Zbigniew
17 122 12,02 Wojnar Adrian
18 21 12,19 Valentine Onah
19 623 12,28 Durlak Mariusz
20 87 12,43 Lomaev Roman
21 166 12,48 Surma Mariusz
22 114 13,00 Galus Jaroslaw
23 191 13,06 Żelasko Jacek
24 126 13,25 Rożejowski Michal
25 638 13,27 Łopuch Robert
26 616 13,40 Podosek Stanislav
27 202 Damian Jan
28 646 Sebastian Wielgus
29 20 Chundam Saemfhen
30 634 Piętka Sławomir
31 177 Budziacki Michał
32 178 Kimball Spencer
33 34 Szura Wojciech
34 637 Łopuch Michal
35 106 Groń Andrzej
36 619 Wójtowicz Krzystof
37 141 Dalewski Michal
38 189 Szymański Michał
39 133 Mrowca Piotr
40 139 Pruszyński Maciej
41 128   Kozdra Jarosław
42 131 Schabowski Michal
43 606 Dziedzic Szymon
44 610 Wolsza Wojtek
45 124 Łabuda Jakub
46 138 Zieliński Jan
47 116 Kotlarz Dawid
48 119 Rydwański Dominik
49 127 Kural Maciej
50 185 Michał Paweł
51 26 Nadir Charfane
52 55 Halakh Pavlo
53 220 Nowak Damian
54 111 Jacek Bereziński
55 213 Oleksy Kacper
56 431 Kędryna Rita
57 427 Smajdor Hubert
58 118 Maciej Maciejewski
59 653 15,51 Gał Piotr
60 184 Sarnik  Jakub
61 109 Mrowca Robert
62 49 Volodmyr Leabhovyvh
63 174 Grzegosz Knap
64 640 Kornas Krzysztof
65 442 Ślęzak Bartosz
66 104 16,51 Kuna Adam
67 172 Karkach Vitalii
68 160 Tomasz Jarosz
69 641 Katrii Orest
70 112 Dominik Rydwanski
71 168 Czangas Paweł
72 170 Aleksander Leszczyński
73 134 Małek Andrzej
74 631 Oleksy Sebastian
75 6 ?
76 635 Twardowski Lukasz
77 144 Mirek Grzesiek
78 629 Nekrasov Nykyta
79 633 Budavacia Artem
80 99 ???
81 171 Bakalius Ruslan
82 50 Artem Iliev
83 66 Mikhael Tagin
84 80 Budnik Ivan
85 649 Gródek Marcin
86 142 Jacek Chowaniec
87 197 Majoch Marcin
88 145 Andrzej Mrowca
89 2 ???
90 159 Mateusz Kosecki

Bieg główny  – Kobiety – tylko do 61  miejsca

Miejsce Numer Czas Nazwisko Imię
1 125 11,47 Gruca Barbara
2 647 13,30 Wardęga Sylwia
3 190 14,20 Gnutek Wioletta
4 60 14,46 Hrechyshkina Hanna
5 115 14,47 Kalita Julija
6 613 15,51 Kronenberger Monika
7 41 16,05 Pasiut Małgorzata
8 219 16,09 Nowak Oliwia
9 75 Xeniya Mantandi
10 664
11 648 16,13 Matykiewicz – Florek
12 625 16,15 Wojtyga Ola
13 113 16,43 Michalik Adriana
14 652 16,49 Trojan Malgorzata
15 607 17,15 Katarzyna Zapala
16 43 17,30 Stanek Natalia
17 42 17,30 Ślipek Sylwia
18 642 Braś Monika
19 173 Urban Krystyna
20 176 17,45 Pasiut – Kunicka Marzena
21 167 Surma Amanda
22 192 Natalia Mordarska
23 655 Martyna Kaleta
24 186 18,00 Słaby Karolina
25 123 18,25 Labuda Małgorzata
26 44 18,39 Gabriela Rojna
27 620 Iwona Poręba
28 621 Czerwińska Małgorzata
29 169 Surma Ewa
30 188 Matula Joanna
31 615 Ruśkiewicz Laura
32 644 Karolina Skut
33 103 18,58 Szeliga Agnieszka
34 628 Długopolska Irmina
35 622 Kożuch-Poręba Kinga
36 187 Salamon Bożena
37 603 Marczyk Katarzyna
38 180 Joanna Kot
39 181 Anna Ziolko
40 626 Baran Alicja
41 107 Joanna  Chełmecka
42 101 Anna Mrowca
43 102 Kamila Hejmej
44 608 Liber Beata
45 617 Podosek Edyta
46 636 Zovolokina Maria
47 639 Konicka Malwina
48 627 21,42 Solewska Elżbieta
49 64 Zhumartova Rufina
50 198 Janowiec Bronisława
51 105 Kuna Iwona
52 612 Kowalczyk Justyna
53 48 Valentyna Cherniak
54 69 Kamilla Marissova
55 651 Romana-Stramka-Kroczek
56 650 Kaja Kroczek
57 645 Damian Joanna
58 195 Justyna Koszyk
59 194 Borkowska Sara
60 63 Zhanna Sarzhan
61 73 Ainur Kanazova

 

Wyniki Run 4 a Smile_2016

Wyniki Run 4 a Smile_final